Restorāns

Rezervēt galdiņu

Desiderata piepildās visas vēlēšanās. Aka gadsimtiem ir glabājusi skaidro un vēso ūdeni, lai veldzētu tevi - ceļotāju un Karali. Akmens mūri atdzīvojas zelta mirdzumā un trauslo glāžu gaismas rotaļās, zied ziedi un sveču maigās liesmas spoguļojas burvju dārza koku noslēpumainajos zaros. Šeit tu esi Karalis.

Restorānā Desiderata katrs sīkums ir rūpīgi pārdomāts – ērti krēsli, krāšņi galdauti un sniegbaltas salvetes, svaigi griezti ziedi, eleganti galda piederumi un trauki un, pats svarīgākais – izmeklēta virtuve. Atstājiet aiz muguras pilsētas šaurās bruģakmens ielas, lai atklātu šī restorāna īpašo atmosfēru.

Šeit, vēsturiskajās sienās slēpjas intīms nostūrītis ar galdu un četriem karaliskiem krēsliem. Plašajā ēdamzālē tieši zem stiklotās grīdas varēsiet aplūkot skaisti saglabāto aku un klausīties improvizēto klavierspēli. Tomēr, visvairāk mēs lepojamies ar Rīgas restorāna izmeklēto virtuvi un apkalpošanu. 2010. gadā Desiderata restorāns Vecrīgā ir atkārtoti atzīts par Latvijas Labāko restorānu, iegūstot pirmo vietu Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotajā konkursā Latvijas Labākais tirgotājs.

Izbaudiet mierīgu vakaru steidzīgajā pilsētas ritmā, atklājot piedāvāto ēdienu garšas vienreizīgumu un dauzdveidību kopā ar labākajam pasaules vīnu šķirnēm. 

  • Diemžēl, sakarā ar rekonstrukciju,restorāns uz laiku ir slēgts.


Ēdienkarte
Dzērienu karte

 

PUBLIKĀCIJAS