Luksus viesnīcas dizaina numuri viesnīcas piecos stāvos ir izkārtoti ap ātriju, godinot atmiņas par četriem bagāto Rīgas iedzīvotāju namiem, uz kuru pamatiem viesnīca ir būvēta. Viesi var izvēlēties sev tīkamāko no piecu veidu numuriem – viesnīca piedāvā 18 Classic numurus, 8 Executive, 2 Deluxe Suite, 1 Luxury Suite un viesnīcas lielāko lepnumu – luksus apartamentus Royal Suite ēkas augšējā stāvā.
 
Uz numuriem var nokļūt pa kāpnēm vai kādu no diviem liftiem. Logi pilnā sienas augstumā nodrošina brīnišķīgu dabisku apgaismojumu un gandrīz visos numuros vienlaikus ir arī durvis uz franču balkoniem. Par seno vēsturi atgādina krāsainās vitrāžas gan kāpņu telpā, gan numuros. Mēbeles un grīdas no dabiska koka, ziedi vāzēs, gleznas pie sienām , dizaina priekšmeti – tas viss viesnīcas viesu labsajūtai un mājīgai atmosfērai. Ērtās gultas dāvās saldus sapņus, Vācijā ražotā gultasveļa sasildīs nosalušos un dzesēs karstās naktīs. Numuriņu vannas istabās ir viss svaigumam un komfortam nepieciešamais – čības un halāts, šampūns, ziepes, losjons, matu žāvētājs un dvieļi.
 
Mūsu XXI gadsimta tehnoloģijas visos viesu numuros sniedz Wi-Fi pārklājumu, telefonsakaru pakalpojumus, iespēju platekrāna TV vērot notikumus visā pasaulē.